SESJA REKLAMOWA, SESJA PRODUKTÓW, LOOKBOOKI 


  Jako twórcy rękodzieła, posiadające własny sklep internetowy, młodzi projektanci, czy młode marki modowe, na pewno zdajecie sobie sprawę, jak ogromne znaczenie dla budowania marki oraz późniejszej skutecznej sprzedaży Waszych produktów ma ich prezentacja. Jest to kluczowe dla branż związanych z designem, czy modą. W żadnych innej działalności zdjęcia nie mają aż tak znaczącego wpływu na to, jak produkt zostanie odebrany przez potencjalnych nabywców i na decyzję dotyczącą zakupu.  

    Proponujemy organizację takiej sesji od A do Z (np. pomoc w doborze i organizacja modelek, wizażystek, stylistek – oczywiście ostateczny, decydujący głos w tym zakresie macie zawsze Wy), oszczędzając w ten sposób również Wasz cenny czas. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy byli odpowiedzialni tylko za zdjęcia. 😉


Napiszcie do nas, podając nam następujące informacje:
- rodzaj sesji (jakie zdjęcia Was interesują - czy ma to być sesja produktowa, czy może lookbook, czy może jeszcze coś innego?)
- liczba produktów do sfotografowania oraz liczba zdjęć, jaką mamy dostarczyć po retuszu (po ile ujęć z każdego produktu?)
- czy mamy zająć się także organizacją sesji (jeśli tak, za co będziemy odpowiedzialni - np. organizacja modelek, organizacja miejsca, itp.),
- gdzie będą wykorzystywane później zdjęcia,

...a prześlemy Wam naszą indywidualnie przygotowaną ofertę! 🙂

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez U-LOOK Fotografia moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną wiadomość.Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.