Przepis na kobiecą sesję zdjęciową w plenerze :)


Profesjonalna sesja zdjęciowa Warszawa

Śpiew ptaków, kwitnące drzewa – przyroda już prawie na dobre obudziła się z zimowego snu. 🙂 Wiosenna, romantyczna, kobieca sesja zdjęciowa w plenerze to propozycja dla Ciebie, jeśli także masz już dość szarości, zimna i nudy!

Co ze sobą wziąć? Jak się przygotować?

Przede wszystkim weź ze sobą uśmiech i dobry humor. 😉
Oprócz tego, świetne będą ubrania, w których czujesz się dobrze, kobieco, a przy tym w miarę wygodnie, na przykład zwiewne sukienki w jasnych odcieniach (biel, pastele, itp.), czy zestawy takie jak bluzki ze zwiewnych materiałów + szorty (mogą też być dopasowane dżinsy lub spódnica :)). Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sesja była mniej niewinna, z sexy nutką – w tym przypadku można wybrać także kolory takie jak np. czerwień.
W klimacie są też wszelkie kokardki, koronki, podkolanówki, wianki, czy inne dodatki kwiatowe oraz wszelka biżuteria.
Makijaż nie powinien być zbyt wyzywający, ma przede wszystkim podkreślać Twoje naturalne piękno i dodawać świeżości całemu wizerunkowi, chyba, że wybierzesz wersję bardziej seksowną. 😉

Gdzie?

Jako miejsce do delikatnej, kobiecej sesji sprawdzą się wszelkie parki, leśne polany, łąki. Dobre tło mogą stanowić też drewniane ściany budynków, czy miejsca położone nad wodą (plaża i nie tylko).


Jesteś zainteresowana kobiecą sesją plenerową?
Zobacz naszą ofertę sesji kobiecych!

Poniżej przedstawiamy przykładowe inspiracje zdjęciowe (zebrane z naszych dotychczasowych sesji), abyś jeszcze lepiej mogła wczuć się w klimat. 🙂

 

Profesjonalna sesja fotograficzna

 

Bajkowa sesja zdjęciowa
Sesja zdjęciowa dla kobiet Warszawa 

Sesja w plenerze Warszawa 

 

Sesja do portfolio Warszawa

 

Sesja fotograficzna Warszawa

 

Sesja zdjęciowa Warszawa
Sesja portretowa Warszawa

 

 

Sesja na plaży Zalew Zegrzyński

Sesja kobieca w plenerze Warszawa