SESJA RODZINNA  ||  SESJA DZIECIĘCA  ||  SESJA CIĄŻOWA


sesja ciążowa WarszawaFotograf rodzinny Warszawa

Zaganiani w codziennych obowiązkach, często nie zauważamy, jak szybko rosną nasze dzieci. Nagle słyszymy, że nasza pociecha chwali się nowym przyjacielem z przedszkola, szóstką z matematyki, pierwszą randką.

Warto uwiecznić Twojego małego człowieka już gdy jest w Twoim brzuchu. 😉 To magiczny czas oczekiwania. Na sesję ciążową wybierz się, kiedy brzuszek jest już widoczny i dobrze się czujesz. Zdjęcia z tego okresu to nie tylko wyjątkowa pamiątka dla Ciebie jako mamy, ale także dla dziecka.

Zanim Twoja pociecha wyruszy własną drogą w dorosły świat, zapisz jej dzieciństwo podczas sesji dziecięcej. Sesja dziecięca to zawadiacki uśmiech, wesołe podskoki, śmieszne miny Twojego dziecka, gdy bawi się przed naszym obiektywem. Sesja inspirowana ulubionymi samochodzikami, sukienką księżniczki, czy z ukochanym pluszakiem przeniesie nas w niezwykły świat Twojego malucha. Chcecie w nim być i Wy, by go lepiej zrozumieć.

Rodzinne wycieczki do zoo, grille w słoneczny dzień, kiedy jesteś otoczona śmiechem swoich bliskich – kto z nas nie chciałby ich więcej? Zamiast kolejnego spaceru do centrum handlowego w niedzielę, zaproponuj swoim najbliższym sesję rodzinną. Utrwal razem z nami Wasze szczęśliwe chwile.

W pakiecie:
- 10 najlepszych zdjęć po dokładnym retuszu w formacie cyfrowym jpeg w wersji do internetu oraz w pełnej rozdzielczości umożliwiającej wydruk odbitek,
- miejsce sesji: Wasze mieszkanie, plener lub studio fotograficzne (na terenie Warszawy lub powiatu legionowskiego),
- organizacja sesji zdjęciowej,
- cena sesji już od 300 zł

Opcjonalnie:
- organizacja wizażystki do sesji (makijaż lub makijaż + proste ułożenie włosów dla Mamy :)),
- organizacja stylistki do sesji (przygotowanie i przyniesienie na sesję zestawu ubrań i dodatków dla całej rodziny),
- możliwość przygotowania odbitek i/lub fotoksiążki/fotoalbumu ze zdjęć z sesji,
- możliwość dokupienia po sesji większej liczby zdjęć po retuszu lub bez,
- sesja poza Warszawą lub powiatem legionowskim


Wypełnij formularz, by poznać dokładną ofertę:


 


PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA RODZINNE, CIĄŻOWE, DZIECIĘCE:Wypełnij formularz, by poznać dokładną ofertę: