SESJA BIZNESOWA


Profesjonalny wizerunek jest coraz ważniejszy dla właścicieli firm oraz freelancerów. Zdjęcia biznesowe wpływają na to, jak widzą Cię Twoi potencjalni klienci.sesja biznesowa Warszawa

Dodajesz dział „o mnie” na swojej firmowej stronie www – bez zdjęcia wygląda on pusto. Budujesz pozycję eksperta udzielając się na portalach branżowych, a obok wypowiedzi pojawia się Twoje zdjęcie. Piszesz artykuł – warto się pokazać obok niego jako autor. Udzielasz gościnnego wywiadu dla bloga branżowego – jego właściciel pyta Cię o Twoją fotografię.

Czy chcesz pokazywać w internecie zdjęcia zrobione telefonem komórkowym lub te z dowodu osobistego i prawa jazdy? Wierzymy, że jeśli świadomie budujesz swoją markę – nie.

W związku z tym, zapraszamy Cię na sesję biznesową. Szanujemy Twój czas – wystarczy 1-2 godziny, by uzyskać idealne zdjęcia. Wpadnij do naszego studia, wybierz się z nami w plener lub zaproś nas do swojego biura. Co dalej? Zdjęcia starannie selekcjonujemy i przesyłamy Tobie do podglądu. Następnie sam wybierasz te ujęcia, na których najlepiej wyszedłeś. Jeszcze tylko retusz i gotowe! Zdjęć możesz używać we wszystkich miejscach w internecie (blog, portale branżowe, goldenline/linkedin, firmowa strona www, fanpage na Facebooku, itp.). Sprawdzą się też w CV czy na wizytówkach, ulotkach.

Cena sesji biznesowej zaczyna się od 200 zł.

 


Wypełnij formularz, by poznać dokładną ofertę:


 


Wypełnij formularz, by poznać dokładną ofertę: