Dlaczego U-LOOK?

To, co dla nas najważniejsze to Ty ("U", skrót od angielskiego "you") oraz Twój wizerunek (LOOK). 


Uważamy, że jesteś Unikalny, wystarczy to tylko z Ciebie wydobyć: nasze sesje zdjęciowe są kompleksowo zorganizowane, powierzając nam realizację nie musisz się niczym martwić - wystarczy, że weźmiesz ze sobą dobry humor. 😉

Jesteśmy Uniwersalni: nasi klienci to zarówno osoby nie posiadające żadnego doświadczenia w pozowaniu, jak i profesjonalne modelki, czy firmy. 

Nasza oferta obejmuje nie tylko sesje zdjęciowe, ale również reportaże fotograficzne z dowolnie wybranego przez Ciebie wydarzenia (od reportaży ślubnych po reportaż z konferencji firmowych). 

Współpracujemy z fotografami, wizażystami oraz stylistami. Wspólnie zadbamy o Twój olśniewający wygląd podczas zdjęć, jak również o dobre samopoczucie. W trakcie sesji panuje swobodna, przyjazna atmosfera. Mamy nadzieję, że dzięki nam odkryjesz swoją Ulubioną wizję siebie. 😉 Efektem będą Udane zdjęcia Twojej osoby (zawsze poddane starannemu retuszowi).

Sesja zdjęciowa to także świetny pomysł na prezent dla Ukochanej osoby: żony, dziewczyny, córki, mamy, siostry czy przyjaciółki (oczywiście, Panów również do nas zapraszamy ;)). Oferta sesji w prezencie jest dostępna również w formie imiennego vouchera dla osoby obdarowywanej.

Pracujemy głównie w Warszawie, Legionowie (oraz w całym powiecie legionowskim, gdzie mieszkamy) i okolicach, jednak istnieje możliwość dojazdu dalej. Sesje zdjęciowe wykonujemy w plenerze, studio fotograficznym, Twoim mieszkaniu.

profesjonalny fotograf Warszawa

Tomasz Kołomyjski
właściciel U-LOOK,
drugi fotograf, menedżer ds. organizacji sesji i kontaktu z klientem

profesjonalny fotograf Warszawa

Marta Glinicka-Kołomyjska
główny fotograf U-LOOK